Bezpłatny autobus dla uczestników i kibiców Maratonu Tarnobrzeg 2018

OGŁOSZENIE

PHU POLKAR oraz MPK Tarnobrzeg
informuje pasażerów, że
w dniu 10 czerwca 2018 r./niedziela/będzie uruchomiony

bezpłatny autobus dla uczestników i kibiców Maratonu nad Jeziorem Tarnobrzeskim o godzinie 7.45 na trasie :

Sienkiewicza 05 7:45
Kwiatkowskiego 7:46
K.Wielkiego 7:47
Wiejska 7:49
Słomki 7:50
Sikorskiego 7:51
Grota Roweckiego 7:53
Mickiewicza 7:54
Moniuszki 7:55
1 Maja 7:56
Mickiewicza 7:57
Wisłostrada Jezioro 8:01

 

 

 

 

Powrót znad Jeziora około godziny 15.00 w kolejności odwrotnej

Dodatkowe informacje: tel 15 814 18 18