III Długodystansowe Zawody Pływackie Jeziora Tarnobrzeskiego  im. Józefa Salika – relacja

III Długodystansowe Zawody Pływackie Jeziora Tarnobrzeskiego 
im. Józefa Salika

We wspaniałej atmosferze, pełnej wzajemnej życzliwości i zdrowej sportowej rywalizacji odbyły się dzisiejszej soboty ,na Jeziorze Tarnobrzeskim III Długodystansowe Zawody Pływackie Jeziora Tarnobrzeskiego im. Józefa Salika.
Organizatorami byli: Uczniowski Klub Sportowy „Delfin”. Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz WOPR Tarnobrzeg. pod patronatem Prezydenta Miasta Tarnobrzega..
W zawodach wystartowali pływacy z UKS „Delfin”, „Delfin Masters” oraz sympatycy pływania z Warszawy, Sandomierza, Mielca ,Rzeszowa, Stalowej Woli i Ropczyc. Młodzi (do 16 lat) uczestnicy zawodów rywalizowali na dystansie 1000 metrów, pozostali na dwukrotnie dłuższym.
Po pierwszym etapie wyścigu, wszystkie dzieci zaproszone zostały do zabawy w Wodnym Parku Waterfun prze Pana Jana Wieleba – właściciela Parku, a na zakończenie zawodów wszyscy uczestnicy wzięli udział we wspólnym grillowaniu.
Wyniki zawodów:
I kategoria młodzież
Dziewczęta
1 miejsce Malec Wiktoria – Mielec z czasem 8:40,68
2 miejsce Kokoszka Patrycja – Mielec z czasem 9:47,58
3 miejsce Nowak Monika – Warszawa z czasem 10:03,18
4.miejsce Zięba Marcelina – Tarnobrzeg 10:26,13
5. miejsce Błażejczak Otylia Tarnobrzeg 10:51,19
6 miejsce Jochaniak Aleksandra – Tarnobrzeg 11:53,59
7.miejsce Rękas Kinga – Tarnobrzeg 12:40,95
8. miejsce Jaworek Maria Tarnobrzeg 13:00,13
9.miejsce Bajer Magdalena – Tarnobrzeg 16:48,82
Chłopcy
1 miejsce Żuczek Paweł – Mielec z czasem 8:37,18
2 miejsce Kalita Jakub – Tarnobrzeg z czasem 9:56,04
3 miejsce Szczepan Piotr – Tarnobrzeg z czasem 9:58,96
4.miejsce Brzozowski Szymon – Tarnobrzeg 10:21,99
5 miejsce Skwara Bartłomiej – Tarnobrzeg 10:24,24
6 miejsce Majewski Igor – Tarnobrzeg 10:28,07
7. miejsce Kutyna Bartosz – Tarnobrzeg 10:55,05
8. miejsce Dąbrowski Jakub – Tarnobrzeg 11:54,04
9. miejsce Płaneta Maksymilian _ Tarnobrzeg 11:54,70
10. miejsce Szklarz Ksawier – Tarnobrzeg 12:38,35
11. miejsce Kubik Hubert – Tarnobrzeg 13:00,67
12. miejsce Bajer Nikodem – Tarnobrzeg 14:50,27
II KATEGORIA OPEN
Kobiety
1 miejsce Nowak Maja – Warszawa 23:05,13
2 miejsce Gładysz Agata – Tarnobrzeg 26:17,91
3 miejsce Błażejczak Zuzanna – Tarnobrzeg 27:13,92
4 miejsce Rozmus Angelika – – Tarnobrzeg 27:15,47
5 miejsce Osmala Renata – Tarnobrzeg 27:54,76
6 miejsce Skwara Kamila – Tarnobrzeg 27:58,83
7 miejsce Meksuła Marta – Tarnobrzeg 29:41,20
8 miejsce Król Marta – Tarnobrzeg 1:00,39,55
Mężczyzn
1 miejsce Malec Mikołaj – Mielec z czasem 19:44,43
2 miejsce Śliwa Michał – Ropczyce z czasem 24:36,87
3 miejsce Skulski Szymon – Tarnobrzeg 25:32,45
4 miejsce Guściora Maciej – Tarnobrzeg 25:34,55
5 miejsce Ślęczka Krzysztof – Tarnobrzeg 26:17,62
6 miejsce Płaneta Maciej – Tarnobrzeg 26:44,05
7 miejsce Szklarz Mateusz – Tarnobrzeg 26:47,47
8 miejsce Ciszewski Hubert Stalowa Wola 26:47,74
9 miejsce Szklarz Artur – Tarnobrzeg 34:34,75
10 miejsce Biernat Artur – Sandomierz 36:39,35
11 miejsce Strumiński Adam – Tarnobrzeg 40:51,39
12 miejsce Dusak Jerzy – Tarnobrzeg 42:36,82

 

Źródło:  Facebook Uczniowski Klub Sportowy „Delfin” Tarnobrzeg

Please follow and like us: