Raport z meczów młodzieżowej Piłki Nożnej

bramkarz pilka noznaJUNIOR STARSZY T1 PAUZA
JUNIOR MŁODSZY T2 Stal Mielec – Siarka 8:3
SKŁAD: Janowski-Michalewski, Łagowski, Łopusiński (75′ Świstak),Głowacki(65′Krawczyk)-Wawrylak, Szlęk (70′Łukawski), Bukała, Rutyna, Chowański (48′ Bałata)- Głaz
Do pierwszej połowy mecz wyrównany, mimo że więcej sytuacji do strzelenia bramki miała Stal. Po przerwie drużyną, która rozdawała karty była ekipa z Mielca. Zdominowali nas pod względem motorycznym i piłkarskim. Dodając do tego indywidualne błędy słabo spisującego się w tym meczy Janowskiego mecz zakończył się takim wynikiem, a nie innym.
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: 32′ 35′ Rutyna,  i 70′ Bukała,
TRAMPKARZ STARSZY T5 POLONIA PRZEMYŚL  –  SIARKA  TARNOBRZEG   2 – 0 (1-0)
SKŁAD:Machała Grzegorz, Stanek  Jakub, Pieczyrak Adrian, Grobelki Kacper, Kalinka  Radosław, Słomka  Kacper (Kanios Michał), Lubowicki Dawid (Szypuła Maciej), Gawroński Paweł, Chojnacki Marek, Panek  Kacper, Rejczyk  Patryk (Motyka Jakub)
W  Pierwszej połowie zawodnicy zespołu Siarki wypracowali sobie dogodną sytuację do strzelenia bramki, niestety piłka po strzale Panka Kacpra odbiła się od słupka.
Później zespół z Przemyśla zaatakował i  w  19’ zdobył gola i tak zakończyła się pierwsza połowa. W drugiej połowie zawodnicy próbowali zmienić niekorzystny rezultat, ale niestety nie potrafiliśmy strzelić bramki. Natomiast ta sztuka udała się przeciwnikowi  i to oni po meczu mogli cieszyć się ze zwycięstwa.
TRAMPKARZ T6 Polonia Przemyśl – MOSiR Siarka 2:0 (0:0)
SKŁAD: Jeczeń – Surma, Kozłowski, Gąsiorowski, Paluch – Dywan, Lis, Krajewski, Piątek – Widz, Mierzwa (60’Rycerz).
Trampkarze młodsi Siarki do ważnego meczu z sąsiadem z ligowej tabeli przystąpili osłabieni brakiem sześciu podstawowych zawodników (Róg, Sobieraj, Janeczko, Sieczko, Gorczyca, Wolan) a mimo to byli bliscy sprawienia niespodzianki i wywiezienia kompletu punktów z trudnego terenu. Polonia to zespół wyżej sklasyfikowany w tabeli i od początku osiągnął optyczną przewagę. Piłkarze Siarki mądrze i konsekwentnie grali w obronie nastawiając się na kontry.  W pierwszej połowie Polonia miała więcej z gry jednak nie stworzyła żadnej groźnej sytuacji bramkowej, natomiast Siarka pod koniec pierwszej części meczu przeprowadziła groźną kontrę jednak obrońca w ostatniej chwili powstrzymał wychodzącego na czystą pozycję Kacpra Widza. W drugiej połowie obraz gry nie uległ zmianie, jednak to Siarkowcy stworzyli sobie kilka groźnych sytuacji jednak w polu karnym brakowało precyzji. Najlepszą okazję zmarnował Patryk Dywan, który po błędzie obrońców Polonii znalazł się w doskonałej sytuacji lecz zamiast uderzać na bramkę zdecydował się na podanie do gorzej ustawionego Widza i obrońcy Polonii zażegnali niebezpieczeństwo. Gdy wydawało się, że mecz skończy się bezbramkowym remisem, siedem minut przed końcem zawodnik Polonii zdecydował się na indywidualną akcję i pięknie uderzył z 18 metrów nie dając szans Kamilowi Jeczeniowi na skuteczną interwencję. Siarkowcy rzucili się do odrabiania strat i w ostatniej minucie zostali skontrowani i napastnik gospodarzy skutecznie wykończył akcję Polonii. Mimo porażki Siarkowcy pozostawili po sobie w Przemyślu dobre wrażenie. Po tym meczu trampkarze spadli na dziewiąte miejsce w tabeli.
MŁODZIK STARSZY T7, MŁODZIK T8 PAUZA
Please follow and like us: