WYNIKI POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU SZTAFETOWYM

WYNIKI POWIATOWYCH IGRZYSK MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PŁYWANIU SZTAFETOWYM 6X25 M STYLEM DOWOLNYM SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

W dniu dzisiejszym (27/02/15) na pływalni MOSIR w Tarnobrzegu odbyły się powiatowe eliminacje do zawodów wojewódzkich w konkurencjach drużynowych i indywidualnych w pływaniu sztafetowym 6x 25 metrów stylem dowolnym szkół podstawowych. Organizatorem zawodów była Szkoła Podstawowa nr 3 w Tarnobrzegu. Rywalizowano na dystansie 6 x 25 m stylem dowolnym oraz  50 m stylem motylkowym, grzbietowym, klasycznym i dowolnym.

Najlepszy wynik wśród sztafet pływackich i tym samym automatycznie awans do Półfinału Wojewódzkiego uzyskała reprezentacja chłopców i dziewcząt ze Szkoły Podstawowej nr 3 w Tarnobrzegu.

DZIEWCZĘTA

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 1:35,82
  2. ZSS im. MAŁEGO KSIĘCIA 2:05,70
  3. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 2:23,34

CHŁOPCY

  1. SZKOŁA PODSTAWOWA NR 3 1:35,50
  2. SZKOŁA PODSTAWOWA NR4 2:07,45

W konkurencjach indywidualnych przedstawiają się wyniki następująco:

50 metrów stylem motylkowym

DZIEWCZĘTA

  1. MEKSUŁA MARTA SP 3 0:40,01

CHŁOPCY

  1. GUŚCIORA MACIEJ SP 3 0:43,42

50 metrów stylem grzbietowym

DZIEWCZĘTA

  1. ZAWÓŁ PAULINA SP 3 0:38,41

CHŁOPCY

  1. TYMUŁA PIOTR SP 3 0:40,85
  2. KARGÓL MAKS ZSS MK 0:55,57

50 metrów stylem klasycznym

DZIEWCZĘTA

  1. WIATROWSKA WERONIKA SP 3 0:45,12

50 metrów stylem dowolnym

DZIEWCZĘTA

  1. ZYCH MARIANNA SP 3 0:34,63
  2. SKWARA KAMILA SP 3 0:35,28
  3. WOLEK KAROLINA ZSS MK 0:39,74
  4. PŁAZA JAGODA ZSS MK 0:42,37
  5. RYBACKA WIKTORIA ZSS MK 0:43,43
  6. SOBOL DOMINIKA ZSS MK 0:49,89
  7. TURBIARZ SARA ZSS MK 0:50,76
  8. GUTOWSKA JULIA ZSS MK 0:52,32
  9. SABAT ALEKSANDRA SP 4 0:52,69
  10. MAŁEK MAGDALENA ZSS 0:53,39
  11. ŁODKOWSKA NATALIA SP 4 1:00,17

CHŁOPCY

  1. TYMUŁA SZYMON SP 3 0:31,60
  2. SKULSKI SZYMON SP 3 0:34,02
  3. SADOWSKI ŁUKASZ SP 3 0:35,72
  4. OLEARCZUK JAKUB ZSS MK 0:43,46
  5. ANTEK ROMAN ZSS MK 0:44,49
  6. KOŚCIELNIAK JAKUB SP 4 0:47,02
  7. PIOTROWSKI MACIEJ SP 4 0:50,13
  8. TWOREK MACIEJ SP 4 0:52,69
  9. PIETRUSIŃSKI MICHAŁ ZSS MK 0:53,21

Gratulujemy uczniom i opiekunom oraz życzymy dalszych sukcesów. Serdeczne podziękowania dla wszystkich nauczycieli wychowania fizycznego Ii ratowników za pomoc w organizacji zawodów.