XII Nadwiślański Turniej Bartosz

plakat_A3_bartosz_2013_web1

Zapraszamy na XII NADWIŚLAŃSKI TURNIEJ w WYCISKANIU LEŻĄC KLASYCZNYM
z udziałem Reprezentacji LITWY

„BARTOSZ 2013”

Impreza odbędzie się w dniach Tarnobrzeg 28.09.2013 r.

Bartosz” jest przykładem turnieju o charakterze integracyjnym i zasięgu ogólnopolskim. Obejmuje jedną konkurencję – wyciskanie sztangi leżąc. Jako jedyny w Polsce wpisany jest do kalendarza imprez dwóch związków: Polski Związek Sportu Niepełnosprawnych „Start” i Polski Związek Kulturystyki, Fitness i Trójboju Siłowego. Celem turnieju jest popularyzacja sportów siłowych oraz propagowanie aktywnego uprawiania sportu wśród osób niepełnosprawnych, młodzieży i dorosłych. Od pierwszej edycji to jest od 2002 roku,” Bartosz” odbywa się w Tarnobrzegu. Natomiast nazwa turnieju nawiązuje do pomnika Bartosza Głowackiego, jednego z najbardziej charakterystycznych symboli naszego miasta.

Regulamin zawodów: http://www.pzkfits.pl/zawody/ts2013/20130928_wlk_tarnobrzeg/2013wlk_tarnobrzeg_k.pdf

Pokazy specjalne:

KLUB FITNESKA TARNOBRZEG – Pokaz zajęć fitness-taniec które poprowadzą instruktorzy Klubu FITNESKA fitball (piłki), body pump (sztangi), zumba, trampoliny. Każda osoba która weźmie udział w zajęciach pokazowych otrzyma darmowe wejściówki na zajęcia fitness, jak również do rozdania będą karnety do klubu. Właściciel – instruktor Klubu FITNESKA – Pani: Marta Kaczmarek

POKAZ KULTURYSTYCZNY – Piotr Dziekan – V-ce mistrzostwo polski do 175cm -2012 rok 8 miejsce mistrzostwa europy w Barcelonie V-ce mistrz podkarpacia 2011 OPEN Aktualnie przygotowanie do Mistrzostw Polski i Europy 2014 rok Anna Dziekan – żona – utytułowana zawodniczka fitness bikini V-ce mistrzostwo Polski 2012 półfinalistka Mistrzostw Europy 2012 8 miejsce na Mistrzostwach Świata 2012 finalistka Grand Prix PEPA 2012 (Jesteśmy trenerami personalnymi z międzynarodowymi dyplomami IFBB, oraz sędziami kulturystyki i fitness. Prowadzimy na terenie Rzeszowa firmę zajmującą się promowaniem zdrowego stylu życia – SlimBOX catering dietetyczny).

 

Please follow and like us: