Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków – META w TARNOBRZEGU

W najbliższy piątek, 1 lipca Tarnobrzeg gościć będzie zawodników 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków. Na placu Bartosza Głowackiego stanie meta czwartego etapu wyścigu. Odbędzie się też wyścig dla dzieci.

Wjazd peletonu 33. Międzynarodowego Wyścigu Kolarskiego „Solidarności” i Olimpijczyków na metę w Tarnobrzegu przewidziany jest około godziny 16.20 w piątek, 1 lipca, po pokonaniu dwóch okrążeń ulicami miasta. W kolumnie wyścigu prócz zawodników znajdować się będzie około 100 pojazdów w tym samochody obsługi technicznej wyścigu, autobusy i busy ekip kolarskich, motocykle oraz pozostałe samochody osobowe.

To imponujące widowisko kolarstwa szosowego niestety wiąże się z czasowymi utrudnieniami w ruchu. Szczegółowo o tych poinformujemy w odrębnym komunikacie.

W oczekiwaniu na widowiskowy przejazd zawodowych kolarzy na placu Bartosza Głowackiego zorganizowany zostanie Mini Wyścig Kolarski „Solidarności”. Start pierwszej grupy wiekowej o godzinie 14.30. Zapisy od godziny 13.15 w namiocie Mini Wyścig „Solidarności”. Wraz z organizatorami zapraszamy małych kolarzy na wielkie ściganie! Szczegóły na plakacie i w regulaminie (w załączeniu).

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Solidarności” i Olimpijczyków to przedsięwzięcie o randze międzynarodowej, posiadający stałe miejsce w kalendarzu Międzynarodowej Unii Kolarskiej UCI i umieszczony w grupie najważniejszych imprez europejskich.

Regulamin MINI wyścigu „Solidarności”

Załącznik(i)

Wydarzenie zostało zakończone.

Data

2022-07-01
Expired!

Czas

16:00
Plac Bartosza Głowackiego

Lokalizacja

Plac Bartosza Głowackiego
Skip to content