POTAŃCÓWKI w Tarnobrzegu

Wracają potańcówki. Zapraszamy do tańca!

W najbliższą sobotę, 13 maja, zapraszamy na plac Bartosza Głowackiego na drugą edycję Tarnobrzeskiej Potańcówki. Pierwsza edycja miała miejsce w 2022 roku.

– Bardzo zależy nam na ożywieniu centralnego placu naszego miasta. Niech to miejsce tętni życiem. Wychodzimy kolejny raz z propozycją tanecznych imprez pod chmurką. Tym bardziej, że ta formuła spodobała się mieszkańcom. Potańcówki są tą formą spędzania czasu, która trafia do każdego, bez względu na wiek. Zapraszam więc w najbliższą sobotę mieszkańców Tarnobrzega, gości, każdego bez względu na wiek właśnie, na parkiet – mówi prezydent Tarnobrzega Dariusz Bożek.

Zabawa potrwa od godziny 18.00 do godziny 22.00. W przypadku niepogody impreza odbędzie się w innym terminie. Kolejne edycje potańcówki zaplanowano na 17 czerwca, 15 lipca, 19 sierpnia (połączona zostanie z obchodami Dnia Seniora) i 16 września. Ta ostatnia będzie Potańcówką Siarkową, ponieważ w Tarnobrzegu obchodzimy „Rok pamięci górników i pracowników Tarnobrzeskiego Zagłębia Siarkowego”. Gastronomię na potańcówkę, która odbędzie się 13 maja zapewnią lokale funkcjonujące na Placu Bartosza Głowackiego.

Zapraszamy.

źródło: https://um.tarnobrzeg.pl/aktualnosc/742

 • 00

  dni

 • 00

  godzin

 • 00

  minut

 • 00

  sekund

Data

2023-06-17

Czas

18:00 - 22:00
Plac Bartosza Głowackiego

Lokalizacja

Plac Bartosza Głowackiego
Prezydent Miasta Tarnobrzega

Organizator

Prezydent Miasta Tarnobrzega
Email
um@um.tarnobrzeg.pl
Strona WWW
http://www.tarnobrzeg.pl

Następne wystąpienie

Skip to content