W dniu 28 stycznia 2024 r. odbył się XI Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega.
W turnieju udział wzięły zespoły: Siarka Tarnobrzeg, Old Boys Siarka, UOKS Junior Zakrzów, Trenerzy, OKS Koniczynka Ocice, OKS Wielowieś, OKS Iskra Sobów oraz OKS Wspólnota Serbinów.
Po wielu emocjonujących meczach rozgrywanych w atmosferze fair-play najlepszą drużyną okazała się być drużyna Koniczynki Ocice pokonując w wielkim finale 1-0 swoich  kolegów grających pod szyldem OKS Wielowieś. W meczu o 3 miejsce spotkały się dwie drużyny reprezentujące Trenerów oraz Siarkę Tarnobrzeg i to ta grająca z numerem 2 zwyciężyła 4:0.
Wszystkim uczestniczącym w turnieju zespołom wręczono pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek do piłki nożnej. Na ręce kapitana najlepszej drużyny Puchar wręczył Prezydent Miasta Pan Dariusz Bożek.
Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Filip Krępa (Siarka Tarnobrzeg). Najlepszy bramkarzem okazał się być Hieronim Zoch (OLD BOYS Siarka Tarnobrzeg) zaś królem strzelców został Marcin Piątek. Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników zostały ufundowane przez Podokręg Stalowa Wola PZPN i wręczone przez Członków Zarządu Panów Marcina Ordona oraz Marcina Gosposia.