W dniu 5 lutego 2023 r. odbył się X Halowy Turniej Piłki Nożnej o Puchar Prezydenta Miasta Tarnobrzega. W turnieju udział wzięły zespoły: Siarka Tarnobrzeg, Old Boys Siarka, UOKS Junior Zakrzów I, UOKS Junior Zakrzów II, OKS Koniczynka Ocice, OKS Wielowieś, OKS Iskra Sobów oraz UKS Wspólnota Serbinów.

Po wielu emocjonujących meczach rozgrywanych w atmosferze fair-play najlepszą drużyną okazała się być drużyna Siarki Tarnobrzeg pokonując w wielkim finale 1-0 swoich doświadczonych kolegów grających pod szyldem Old Boys Siarka Tarnobrzeg. W meczu o 3 miejsce spotkały się dwie drużyny reprezentujące OKS Junior Zakrzów i to ta grająca z numerem 1 zwyciężyła 3:2.

Wszystkim uczestniczącym w turnieju zespołom wręczono pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe w postaci piłek do piłki nożnej. Na ręce kapitana najlepszej drużyny Puchar wręczył Prezydent Miasta Pan Dariusz Bożek.

Najlepszym zawodnikiem turnieju wybrany został Janusz Hynowski (Old Boys Siarka Tarnobrzeg). Najlepszy bramkarzem okazał się być Jędrychowski Jakub (Siarka Tarnobrzeg) zaś królem strzelców turnieju z 8 bramkami został Ziółkowski Mateusz (Siarka Tarnobrzeg). Nagrody indywidualne dla najlepszych zawodników zostały ufundowane przez Podokręg Stalowa Wola PZPN i wręczone przez Prezesa Józefa Kornatkowskiego oraz Członków Zarządu Panów Marcina Ordona oraz Marcina Gosposia.