W niedzielę 13 października 2024 r. odbył się 46. Bieg Nadwiślański im. Alfreda Freyera. Na linii startu w bramie Zamku Baranowskiego stanęło 111 zawodników.

Najlepszą kobietą okazała się być Albrycht Katarzyna (Krościenko Wyżne) z czasem 58 minut 54 sekund . Na kolejnych miejscach na podium uplasowały się Panie Prajzner Marta (Krościenko Wyżne) z czasem 1 godzina 3 sekund oraz Czarnecka Lidia (Blliżyn) z czasem 1 godzina 1 minuta 54 sekund

Najszybszym zawodnikiem na trasie okazał się być Kołodziej Adam (Sandomierz) , który nie dał żadnych szans przeciwnikom i wygrał bieg z czasem 48 minut i 44 sekund. . Drugi na mecie zameldował się Michał Wojciechowski (Tarnobrzeg) z czasem 50 minuty i 47 sekund. Podium uzupełnił Jaśtal Piotr(Domaszewice) mijając linię mety z czasem 49 minut 35 sekund.

Wszyscy uczestnicy biegu głównego na mecie uhonorowani zostali pamiątkowym medalem. Dla Najlepszych zawodniczek oraz zawodników w biegu głównym oraz w poszczególnych kategoriach wiekowych wręczono pamiątkowe statuetki oraz nagrody finansowe. Wyróżniono również najmłodszego oraz najstarszego biegu oraz najlepszą tarnobrzeżankę i najlepszego tarnobrzeżanina.